czwartek, Październik 1, 2020

Wirtualna asystentka – ile zarabia?

0
wirtualna asystentka

Zastanawiając się nad podjęciem takiej pracy poza obowiązkami interesują nas pewnie zarobki. Czy wirtualna asystentka jest to opłacalny zawód? Ile możemy zarobić pomagając w sprawach administracyjnych i marketingowych firmom, nawet nie wychodząc z domu? Dzisiaj postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące kwestii finansowych wirtualnej asystentki. Jesteście ciekawi? Zaczynamy!

Przeczytaj też: https://www.zawody.pl/ile-zarabia-wirtualna-asystentka/ 

Ile możesz zarobić pracując jako wirtualna asystentka?

Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jak się wycenimy. Nie możemy żądać zbyt wysokich cen, ponieważ w takim wypadku pracodawca nie skorzysta z naszych usług, a zgłosi się do konkurencji, która posiada znacznie niższe ceny. Nie możemy też z drugiej strony cenić się zbyt nisko. Im większe posiadamy doświadczenie w tej branży, a także wykształcenie, to więcej jesteśmy w stanie zarobić. To właśnie naszych umiejętności zależy wysokość naszego wynagrodzenia. Jeżeli do naszych umiejętności należą czynności takie jak obsługa programów administracyjnych czy umiejętne zarządzanie stroną internetową, to z pewnością pomoże nam to uzyskać wyższe zarobki.

Jak powinno się wyceniać swoją pracę jako wirtualna asystentka?

Stawka godzinowa, którą możemy zarobić na takim stanowisku jest to od 30 do 80 zł na rękę za godzinę pracy. Swoje usługi możemy wycenić na podstawie stawki zadaniowej. Warto przemyśleć Ile czasu zajmie na wykonanie danej czynności, oraz przemyśleć na ile cenimy swój czas. Bardzo często zdarza się tak, że wirtualna asystentka pracuje w w ramach swojej działalności gospodarczej. Wówczas musi odprowadzać składki, które wynoszą ponad 1300 zł miesięcznie, a także opłatę za księgowość czyli od 140 do 250 zł miesięcznie. Łącznie musi wydać ona około 2000 zł, które odprowadza od swoich zarobków. Jednak przy takiej stawce godzinowej jest to jak najbardziej możliwe.

Zobacz też: http://www.boolvar.pl/administrator-biurowy-ile-zarabia/

Uchwyty do mebli, czyli co warto o nich wiedzieć?

0
uchwyty do mebli

Czy jest przesadą stwierdzenie, że dekoracyjne uchwyty do mebli i gałki są jak najpiękniejsza biżuteria? Kryształowe lub porcelanowe, metalowe lub drewniane – wybór tych pozornie nic nie znaczących dodatków jest naprawdę imponujący! I nie powinno być w tym nic dziwnego, ponieważ nie od dziś wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego wszystkie meble wyposażone w otwierane fronty lub szuflady zasługują na specjalną oprawę. Starannie dobrane nie tylko podkreślą funkcjonalność pomieszczenia, ale również jego walory estetyczne, stanowiąc zwieńczenie dekoratorskich trudów ich właściciela.

Wielkie rzeczy zaczynają się od drobnych zmian

Wygodne otwieranie szafek i szuflad to niewątpliwie fundament praktycznie zaaranżowanego wnętrza. Jednak uchwyty do mebli, które spełniają walory użytkowe, mogą również sprawić, że przestrzeń będzie prezentować się bardziej atrakcyjnie. Niekiedy wymiana tych drobnych elementów może wprowadzić powiew wnętrzarskiej świeżości i całkowicie odmienić wygląd pomieszczenia.

Uchwyt do mebli a gałka – czy to jest to samo?

Wielu ludzi zamiennie stosuje określenia gałki jako uchwytu do mebli. Czy słusznie? Oczywiście, że nie! W praktyce to dwa, zupełnie odrębne elementy, które różni przede wszystkim sposób mocowania i pochwytywania. O ile gałka montowana jest na wkręt i do otwarcia mebla potrzebuje trzech palców dłoni, o tyle uchwyt mocowany jest na dwie śruby. Wspólnym mianownikiem są jednak ich nieskończone możliwości aranżacyjne, które potrafią odświeżyć każde wnętrze – niezależnie od panującej stylistyki.

Jak dobrać odpowiedni uchwyt do mebli?

W przypadku uchwytów, jak i innych elementów domowego wyposażenia, liczy się staranne dopasowanie. Tylko wtedy cała aranżacja zyska wrażenie spójnej, harmonijnie połączonej i co ważne – estetycznej wizualnie. Jak zatem dobierać uchwyty do mebli, aby nie popełnić wnętrzarskiego faux pass? Po pierwsze – rozmiar. Warto w tym momencie kierować się zasadą, że do małej szafki lub szuflady pasuje mały uchwyt. I odwrotnie, idealnym sąsiadem dla dużego mebla będzie sporej wielkości gałka bądź uchwyt. Oczywiście, od każdej reguły są odstępstwa. Także i od tej, co najlepiej widać na przykładzie osób, które nie boją się awangardowych rozwiązań i uchwyty do mebli dobierają na zasadzie kontrastu, czyli do małej szafki dobierają monumentalną gałkę, a do dużej – małą i ledwie widoczną.

Po drugie – uchwyt musi być dopasowany do rodzaju mebla, a konkretniej mówiąc do jego przeznaczenia. Jeśli przechowujemy w nim ciężkie przedmioty, musi być odpowiednio duży, aby zapewnić bezpieczeństwo (przy otwieraniu nie będzie wyślizgiwał się z rąk) i wygodę użytkowania.

Lootboxy w grach a hazard

0
lootboxy

Lootboxy w grach to w ostatnich latach temat niezwykle kontrowersyjny. Producenci gier zbijają na nich majątek, niektórzy gracze je kochają, inni zaś ich nienawidzą. Można często spotkać się z porównaniem otwierania skrzynek z łupem do gier hazardowych. Jak to wygląda w rzeczywistości? Czy lootboxy są hazardem i jaka jest ich sytuacja prawna?

Czym są lootboxy?

Lootboxy w grach to różnego rodzaju skrzynki, pakiety kart, tajemnicze paczki i innego rodzaju przedmioty, które pozwalają graczowi na zdobycie losowej zawartości za pewną opłatą. Zazwyczaj wiemy mniej więcej, co w paczce może się znaleźć, ale przed jej otwarciem nie wiemy dokładnie, co to będzie – na przykład czy w FIFIE dostaniemy Lionela Messiego, czy podrzędnego gracza z drugiej ligi. Z otwieraniem tego typu paczek lub skrzynek wiąże się z reguły spora ekscytacja i niepewność. Mamy nadzieję, że przedmioty będą dobre i nie będą to na przykład duplikaty, ale zazwyczaj szanse na najlepszą nagrodę są bardzo niewielkie.

Zazwyczaj takie losowe łupy można kupować za walutę zebraną za granie, a nie tylko zakupioną za własne pieniądze, ale z reguły ceny skrzynek są wysokie w porównaniu do tego, ile trzeba się napracować, aby zdobyć określoną ilość waluty. Często, żeby otworzyć kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt takich paczek i rzeczywiście otrzymać choć jeden wartościowy przedmiot trzeba wydać ogromne sumy. Nie każdy może sobie na to pozwolić, w związku z czym sporą popularnością cieszą się tak zwane openingi, na których znani gracze kupują i otwierają duże ilości skrzynek czy paczek.

Lootboxy a hazard

Czy lootboxy są hazardem? Jedni twierdzą, że tak, inni (jak EA), że absolutnie nie. Nie da się zaprzeczyć, że są tu pewne podobieństwa do gry hazardowej. Mamy swojego rodzaju loterię i nigdy nie wiemy, jaki będzie wynik naszego „rzutu kością” – mamy szansę sporo wygrać, ale większe jest prawdopodobieństwo, że stracimy. Otwieranie lootboxów wciąga i niekiedy nawet uzależnia, prowadząc do wydania znacznie większej sumy pieniędzy, niż planowaliśmy.

Jest to tym bardziej niepokojące, że do lootboxów często dostęp mają dzieci i nastolatkowie, którzy potrafią na przykład wyczyścić do zera konto rodziców, kupując paczki lub skrzynki (takie sytuacje zdarzały się wielokrotnie). Są to grupy podatne na wpływy i uzależnienia, tak więc można usłyszeć głosy, że lootboxy powinny być sklasyfikowane jako hazard, a więc gry je zawierające powinny być dostępne od 18 roku życia. Co oczywiste, nie chcą tego twórcy gier, jako że znacznie zmniejszyłoby to dla nich ilość potencjalnych klientów. Więcej wartościowych informacji na ten temat znaleźć można na portalach o grach i technologii, takich jak Tech Polska.

Sytuacja prawna lootboxów

W niektórych krajach świata lootboxy są całkowicie zabanowane bądź twórcy gier mają obowiązek wskazywać procentowo szansę na zyskanie każdego typu nagrody. W innych krajach jeszcze nie podjęto żadnej konkretnej decyzji, ale organy rządowe przyglądają się sprawie.

Są też jednak przypadki, w których stwierdzono, że lootboxy nie mogą być zakwalifikowane jako hazard. Sytuacja prawna tego typu usług jest więc bardzo skomplikowana i w każdym kraju może się różnić. Warto szukać danych na ten temat w wartościowych źródłach, takich jak Tech Polska.

Brak czasu a zdrowa sylwetka – krótki i efektywny trening dla zapracowanych

0
Brak czasu a zdrowa sylwetka - krótki i efektywny trening dla zapracowanych

Brak czasu bardzo często traktowany jest jako usprawiedliwienie dla unikania podejmowania aktywności fizycznej. W niemal każdym tygodniowym planie pracy i obowiązków da się jednak znaleźć przynajmniej 2-4 godziny wolnego, które można przeznaczyć na ćwiczenia. Nawet stosunkowo krótki trening przyniesie dobre rezultaty, jeżeli zostanie odpowiednio wykonany. Warto więc tak zaplanować swój czas wolny, aby spędzić go aktywnie i powalczyć o zdrową sylwetkę.

Dlaczego warto zdecydować się na dietę pudełkową?

0
Dlaczego warto zdecydować się na dietę pudełkową

Zdrowe odżywianie to bardzo ważna kwestia, jeżeli zależy nam na utrzymaniu swojego zdrowia, schudnięciu i ogólnemu poprawieniu swojej sylwetki. Samodzielne przejście i przede wszystkim utrzymanie diety bywa jednak bardzo wymagające – podstawowe wymagania to wiedza, czas i oczywiście chęci. Bardzo często problemem są jednak czynniki psychologiczne oraz wiara w wiele różnych mitów. Osoby, które już kilka razy próbowały mienić swoje nawyki żywieniowe, mogą skorzystać z diety pudełkowej.

Dlaczego warto skorzystać z diety pudełkowej?

Jaki jest problem z samodzielnym przygotowywaniem posiłków? Przecież zawsze możemy po prostu przyjść do domu i przygotować obiad – zajmuje to jedynie pół godziny, prawda? Bądźmy szczerzy: zwykle przygotowanie obiadu nie zajmuje pół godziny, a trochę dłużej. Średnio na gotowanie przeznaczamy ok. 6-8 godzin tygodniowo. Jeżeli dodamy do tego zakupy, zmywanie naczyń i planowanie swojego jadłospisu, może się okazać, że tracimy naprawdę dużo swojego wolnego czasu. Osobnym tematem jest koszt żywności, którą kupujemy i nie zawsze zjadamy. Oczywiście, dieta pudełkowa z dowozem również wiąże się z wydatkiem, jednak wiele osób może się zdziwić, jak wiele jedzenia wyrzuca na koniec każdego tygodnia. Jeżeli weźmiemy pod uwagę koszt wszystkich wyrzucanych i niezdrowych produktów w naszej diecie, może się okazać, że współpraca z firmą cateringową wcale nie będzie dodatkowym obciążeniem dla naszego portfela. Zadaniem firm cateringowych jest dostarczenie gotowych posiłków i zapewnienie klientom zróżnicowanych posiłków przez cały dzień, tak aby nie trzeba było tracić energii, czasu i pieniędzy na kupowanie i przygotowywanie posiłków.

Zalety stosowania diety pudełkowej

Dieta pudełkowa to bardzo wygodne rozwiązanie. Pomyślmy tylko: przywiozą nam śniadanie, obiad i kolację, a także deser i przekąski – wszystko zależy od opcji, z której korzystamy. Trzeba pamiętać, że zdrowe odżywianie nie polega tylko na usuwaniu wszystkich smacznych rzeczy, które, do tej pory często gościły na naszym talerzu. Oczywiście, zdrowa dieta pudełkowa zawiera odpowiednio dobrane produkty, jednak wysiłek kucharzy i dietetyków sprawia, że wszystkie potrawy są bardzo smaczne. Dzięki temu szybko można się przekonać, że utrzymywanie zdrowej diety wcale nie jest niesmaczne, nudne i monotonne. Firmy cateringowe mogą zaproponować swoim klientom wiele różnych odmian diet jak np. dieta ketogeniczna, dieta bezglutenowa, dieta bezlaktozowa, dieta dla sportowców, dieta standardowa oraz wiele więcej. Tak szeroki wybór sprawia, że każdy klient może otrzymywać posiłki, które są dostosowane do jego potrzeb i upodobań.

Tarcza do cięcia metalu – dlaczego jej jakość ma tak duże znaczenie?

0
tarcza do cięcia metalu

Technologia idzie do przodu. Co roku zaskakuje nas coraz ciekawszymi innowacjami, które zmieniają nasze życia. Początkowo akcesoria lub narzędzia są stosunkowo drogie, lecz gdy tylko konkurencja zacznie wykorzystywać tę technologię w swoich produktach lub udoskonalać je, poprzednie rozwiązania stają się ogólnodostępne. Dzięki temu dziś osoby odpowiedzialne za mechanikę, remonty, produkcję i wiele innych czynności związanych z przemysłem budowlanym, remontowym lub mechanicznym, są o wiele bezpieczniejsze niż kiedyś. Chcesz dowiedzieć się więcej? W takim razie zapraszamy do naszego materiału, gdzie zdradzamy tajemnice związane z takimi akcesoriami jak tarcza do cięcia metalu. Świadomy użytkownik będzie wiedział, że nie warto oszczędzać na komponentach, od których zależy jego bezpieczeństwo, zdrowie, a nawet życie.

Technologia tarcz do cięcia metalu

Jak skonstruowana jest tarcza do cięcia metalu, która pochodzi od renomowanego producenta? Otóż wewnątrz znajduje się specjalna siatka, która podczas pracy tarczy ulega równomiernemu ścieraniu. Jeżeli jednak dojdzie do pęknięcia samej tarczy, siatka zabezpieczy użytkownika przed ewentualnym uderzeniem rozpędzonego kawałka ostrego narzędzia, gdyż działa ona jak laminowana szyba i chociaż rozleci się na kawałki, pozostanie w całości. Nie będzie można z jej pomocą pracować, lecz nie zagrozi ona zdrowiu lub życiu.

Co z ich pomocą można przeciąć?

To zależy od samej tarczy i w dużej mierze od mocy elektronarzędzi, z których będziesz korzystać. Trzeba jednak przyznać, że przy obecnych możliwościach, jesteśmy w stanie pociąć auto przy pomocy szlifierki kątowej. Wystarczy nam tarcza do cięcia metalu, ochraniacze i kilka godzin pracy w pełnym skupieniu. Co jednak ze stalowymi, grubymi i ciężkimi elementami stalowymi? Jeżeli Twoje akcesoria będą wysokiej jakości, pójdzie z tym zadaniem o wiele łatwiej i szybciej, niż w trakcie eksploatacji tańszych zamienników, które będą pozostawiać wiele do życzenia pod kątem jakości.

Czy to znaczy, że nie potrzebujesz ochraniaczy?

Nic bardziej mylnego. Ograniczenie bezpieczeństwa nie jest wyeliminowaniem go w całości. Wypadki niestety chodzą po ludziach i jeśli ktoś będzie nieuważny, może zrobić sobie krzywdę nawet podczas eksploatacji śrubokręta. Gdy w grę wchodzą mocne urządzenia, np. elektronarzędzia i ciężki metal, ryzyko rośnie. Niezależnie więc od tego, jak bardzo zaawansowana technologicznie będzie Twoja tarcza do cięcia metalu – zawsze zakładaj ochraniacze w postaci odzieży roboczej, rękawiczek i maski, której zadaniem jest ochrona twarzy, głowy oraz oczu.

Kosmetyki do twarzy

0
żel do mycia twarzy

Prawidłowa pielęgnacja skóry nie jest wcale łatwym zadaniem. Niezbędne jest indywidualne dopasowanie każdego detalu. Należy dokładnie przeanalizować potrzeby cery. Po długiej i szczegółowej obserwacji można dokonać wstępnej diagnozy i ustalić jakie problemy występują.

Jak wybrać odpowiedni plecak do szkoły?

0
plecak

Półmetek wakacji za nami – jest to dobry czas na to, by zacząć kompletować wyprawkę szkolną. Pomimo że do początku września jeszcze trochę czasu, warto wcześniej poszukać przyborów i akcesoriów dobrych jakościowo. Jednym z ważnych zakupów, którego musi dokonać większość rodziców to plecak. W sklepach znaleźć można mnóstwo modeli o ciekawych wzorach, ale na jaki się zdecydować? Przyjrzyjmy się, jakie plecaki szkolne warto wybrać, aby były praktyczne, wygodne i lekkie.

Czym kierować się przy wyborze plecaka?

Decydując się na konkretny model, warto przeanalizować go pod kilkoma względami, takimi jak: bezpieczeństwo, funkcjonalność, komfort oraz wymiary i waga. Tornister szkolny musi być lekki, gdyż dziecko może dźwigać na plecach ciężar, który stanowi maksymalnie 10 procent jego wagi. Małe dzieci na pewno będą uszczęśliwione, gdy plecak będzie posiadał mnóstwo przegródek i organizerów, w których bez problemu zmieszczą niezbędne akcesoria. Należy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego są wykonane plecaki szkolne. Na początku swojej przygody ze szkołą, dziecko powinno mieć plecak z wytrzymałego tworzywa, które nie ulegnie zniszczenia pod wpływem dużego ciężaru książek.

Podczas wyboru plecaka dobrze jest zwracać uwagę na wszystkie szczegóły. Ważna jest ergonomia oraz to, z czego wykonane są szelki – powinny być regulowane, wypełnione gąbką, by noszenie ich było dla dziecka wygodne. Należy zwrócić uwagę na usztywnienie pleców oraz paski – dobrze, gdy są szerokie i miękkie. Usztywnienie plecaków ułatwia utrzymanie prawidłowej postawy oraz sprawia, że użytkowanie ich staje się wygodniejsze. Ważne, aby dziecko przed zakupem konkretnego modelu, miało możliwość go przymierzyć, najlepiej z wypełnieniem. Jeśli nie jest szerszy niż plecy dziecka, górna krawędź sięga ramion, a dolna kończy się wraz z plecami – znaczy to, że plecak został dobrany prawidłowo.

Plecak czy tornister?

Te dwa terminy bywają traktowane zamiennie, co nie jest wcale zbyt dużym błędem. Okazuje się, że dzisiejsze plecaki szkolne i tornistry prawie niczym się między sobą nie różnią. Teoretycznie tornister jest szerszy niż wyższy, zaś w przypadku plecaka – odwrotnie, przez co inaczej rozkłada się w nich obciążenie kręgosłupa. W rzeczywistości, plecaki, które można znaleźć w sklepach bardziej przypominają tornistry, aniżeli plecaki sportowe. Niezależnie od tego, na jaki rodzaj się zdecydujemy, warto przy wyborze uwzględnić wymienione wyżej czynniki, takie jak: bezpieczeństwo, wygoda, funkcjonalność, waga oraz wymiary.

Kuchenka elektryczna czy warto kupić?

0
kuchenka elektryczna
fot. pexels.com

Kuchenka elektryczna to jedno z nowocześniejszych rozwiązań do naszej kuchni domowej. Pozwala ona na przygotowywanie różnych potraw, a także pieczenie w nowoczesnym piekarniku. Ci, którzy boją się, że kuchenka elektryczna oznacza znacznie wyższe rachunki za prąd są w błędzie, gdyż nowoczesne modele pochodzą również z klasy energooszczędnej. Sprawdź, dlaczego warto ją kupić!

Zobacz też: https://zakupowyporadnik.pl/jaka-kuchenka-elektryczna-bedzie-dla-ciebie-najlepszym-wyborem/

Kuchenka elektryczna

Kuchenka elektryczna to serce każdej nowoczesnej kuchni. Umożliwia nam ona przygotowywanie ulubionych potraw, a także pieczenie tych wykwintniejszych. Zakup kuchenki elektrycznej nie powinien być impulsywny, ale dobrze przemyślany, gdyż ten sprzęt będzie nam służył przez następnych kilka lat.

Pierwszym aspektem, który musimy rozważyć przy zakupie kuchenki elektrycznej, jest to czy ma ona być modelem do zabudowy czy też wolnostojącym. Kuchenka wolnostojąca zajmuje znacznie więcej miejsca, zatem może stanowić kiepski wybór dla właścicieli małej kuchni. Kuchenka elektryczna w zabudowie z kolei oznacza dla nas większą estetykę i dbałość o aranżację naszej kuchni, gdyż jest dopasowana do całego wystroju, a do tego zajmuje znacznie mniej miejsca.

Płyta grzewcza

Wybierając kuchenkę elektryczną również musimy rozważyć parametry płyty grzewczej, na której będziemy przyrządzać nasze potrawy. W kuchence elektrycznej występują dwa rodzaje płyt – ceramiczna oraz indukcyjna.

Płyty ceramiczne są ogrzewane przez dedykowane grzałki, które znajdują się bezpośrednio pod polami grzewczymi. Czas stygnięcia oraz rozgrzania tego rodzaju płyty jest znacznie dłuższy niż w przypadku płyty indukcyjnej. Te rozgrzewają się znacznie szybciej, jednakże do poprawnego działania należy mieć odpowiedni sprzęt kuchenny, bowiem zwykłe garnki nie będą na nich w ogóle reagować.

Gotowanie na płycie indukcyjnej jest znacznie szybsze, a także oszczędniejsze, poza wymogiem zakupu garnków oraz patelni, które są przeznaczone do użytkowania na płytach indukcyjnych.

Przeczytaj też: http://www.boolvar.pl/kuchenka-gazowo-elektryczna-czy-warto-kupowac/

Jak sprawić więcej przyjemności partnerce?

0
Jak sprawić więcej przyjemności partnerce

Odważnym mężczyznom, którym zależy na zapewnieniu swoim partnerkom większej rozkoszy w sypialni, producenci gadżetów erotycznych oferują różnorodne akcesoria, od klasycznych wibratorów zaczynając, przez pogrubiające lub wydłużające nakładki na penisa, a na różnorodnych urządzeniach do elektrostymulacji kończąc. Tego typu sprzęt dostępny jest w dużej liczbie modeli, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dopasowanego do swoich potrzeb.

Wibratory i zabawki analne

Ciekawą propozycją dla mężczyzn, którym zależy na zadowoleniu partnerki, może być sprezentowanie jej jakiegoś rodzaju zabawki analnej lub klasycznego wibratora o intrygującym kształcie, wyposażonego w wielu trybów stymulacji. W odróżnieniu od nakładek na członka tego typu przedmioty mogą być używane zarówno podczas wspólnych igraszek, jak i solo, gdy partnerka będzie miała ochotę na odrobinę rozkoszy. Zabawki erotyczne sprzyjają rozbudzaniu wyobraźni i zachęcają do eksperymentowania. Pozwalają przełamać rutynę i tchnąć w dotychczasowe pożycie nieco więcej emocji, nadając mu zupełnie nowy wymiar. Jeśli jednak masz opory przed zakupem zabawki, z której partnerka będzie mogła korzystać solo, przedłużające lub pogrubiające nakładki na penisa mogą być dla niej dobrą alternatywą i sposobem na zapewnię jej większej satysfakcji ze wspólnych zabaw w łóżku.

Powiększenie dla mężczyzn bez kompleksów

W celu zwiększenia doznań partnerki, zamiast stosowania klasycznych wibratorów czy innych gadżetów do elektrostymulacji można użyć specjalnej nakładki na penisa. To sprzęt dostępny w bogatym wyborze modeli, dedykowany wielu parom, które borykają się z problemami w sypialni lub po prostu chcą spróbować czegoś nowego. W sprzedaży dostępne są różnorodne wersje takich nakładek, od modeli jedynie nieznacznie powiększających, po specjalne wersje z dodatkowymi elementami, które zwiększają jakość i intensywność doznań, tak w przypadku kobiety, jak i mężczyzny. Co warte podkreślenia, wykonana z przyjemnego w dotyku materiału, elastyczna nakładka na członka nie powinna wywoływać żadnych podrażnień, nieprzyjemnych otarć czy innych dolegliwości. To sprzęt bezpieczny i bezproblemowy w stosowaniu, idealny dla mężczyzn bez kompleksów, którym zależy na zapewnieniu większej satysfakcji swoim partnerkom.

Stosowanie różnorodnych zabawek erotycznych jest sprawdzonym sposobem na rozbudzenie emocji i podkręcenie atmosfery w każdej sypialni. Dzięki dużej różnorodności tego typu gadżetów każdy, kto szuka nowych doznań i chce zapewnić maksimum satysfakcji partnerce czy partnerowi, z łatwości znajdzie coś dopasowanego do swojego temperamentu.

ZOBACZ TEŻ