Jak naturalnie powiększyć biust

Posiadaczki małego biustu często marzą o jego powiększeniu co najmniej do rozmiaru D. Jednak ceny wszczepienia silikonowych implantów okazują się zaporowe. Ważną kwestią jest także ryzyko związane z dużą inwazyjnością zabiegu. Wiele z nich wybiera więc naturalne metody powiększania biustu.

Powiększenie biustu naturalnie

Istnieje wiele sposobów na naturalne powiększenie biustu bez konieczności ponoszenia dużych kosztów i bez ryzyka powikłań. Wymaga to jednak systematyczności i cierpliwości, a na efekty trzeba czasami poczekać kilka tygodni. Nie zawsze rozmiar piersi jest za mały, czasami są tylko opadnięte i nie są jędrne. W takim przypadku wystarczy tylko trochę samozaparcia i wprowadzenie systematycznych masaży do codziennego rytuału. Najlepiej wykonywać je dwa razy dziennie podczas kąpieli. Bardzo dobre efekty przynoszą silne masaże wodne ciepłą i zimną wodą na zmianę, należy omijać brodawki. Taki masaż wodny doskonale ujędrnia skórę i poprawia krążenie. Zastosowany na całe ciało dodatkowo wzmacnia naturalną odporność.

W przypadku obwisłych piersi warto zastosować także masaż ręczny. Masaż należy rozpocząć od dolnej części prawej piersi w kierunku pachy, następnie poprzez górną część przez mostek przejść do dolnej części lewej piersi, w kierunku pachy i do góry, w ten sposób powstanie ślad „ósemki”.

Powiększenie biustu naturalnie można uzyskać także innymi metodami.

Sposoby powiększania biustu – tabletki oraz kremy

Suplementacja diety za pomocą tabletek na powiększenie biustu to szybki sposób na zwiększenie wielkości piersi nawet o dwa rozmiary. Efekty widoczne są już nawet po 14 dniach. Tabletki zawierają składniki roślinne, które pobudzają gruczoły piersiowe do wzrostu. W podstawowym składzie znajduje się kozieradka, mniszek lekarski, czarnuszka, żeń-szeń, palma sabałowa. Tabletki dostępne są bez recepty.

Dla wzmocnienia efektów można dodatkowo stosować kremy powiększające piersi, które również oparte są na naturalnych składnikach, takich jak lawenda, rumianek, szałwia, wyciągi z jojoby i awokado.

Naturalne metody powiększania biustu można samodzielnie stosować w domu, nie zawsze jednak efekty muszą być zadowalające. W takim wypadku warto udać się do gabinetu medycyny estetycznej, który zaproponuje alternatywne sposoby powiększania biustu, np. kwas hialuronowy, lipotransfer lub endermologię biustu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here