Czas wolny? Niektórzy nie mają go wcale lub bardzo mało . Ale jeśli się go ma trzeba go spędzić uczciwie. Kilka sposobów na spędzenie wolnego czasu :
Długi weekend:
Nieodłącznym elementem długich weekendów jest grill . Pieczeniu kiełbasek lub mięsa na ogniu towarzyszy picie alkoholów różnego rodzaju – najczęściej piwa, czasami również mocnych alkoholi . Co jeszcze robimy podczas grilla? Bawimy się z dziećmi, robimy fotki , ale zazwyczaj to czas spędzony w gronie rodziny czy przyjaciół .
Hobby;
Większość czasu wolnego poświęconego jest na zajęcia które kochamy lub wiążemy z nimi zainteresowanie .
Są to motoryzacja , wędkarstwo , sport i rekreacja .
Co Ty wolisz wyjazd czy wylegiwanie się przed telewizorem ?
Większość Polaków przyznaje, że gdyby mieli możliwość , zawsze wyjeżdżaliby na wakacje za granicę lub ciekawe miejsca. Jednak realia są całkiem inne , na taką podróż decyduje się może 1 do 15 osób . Zwykle są to ludzie z wyższym wykształceniem i zarabiający duże pieniądze, którzy mogą sobie pozwolić na dłuższą nieobecność w pracy czy na wydatek rzędu kilku tysięcy lub kilkunastu . Wszystko zależy od tego ile czasu wolnego posiadamy i w jaki sposób możemy spędzić ten czas . Przede wszystkim czy stać nas na to ? Wyższe sfery społeczeństwa na pewno . Natomiast człowiek który zarabia 2000zł i ma na utrzymaniu dom i rodzinę nie pozwoli sobie na wakacje za granicą lub luksusowe miejsce . Jeśli sytuacja na rynku pracy poprawiłaby się mamy szanse wszyscy spędzić wymarzony urlop gdzieś tam .

https://www.kobitki.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here