grafiki na ścianę

Nowoczesnym, eleganckim i zarazem uniwersalnym sposobem na przełamanie wnętrzarskiej nudy są różnego rodzaju grafiki na ścianę. Dostępne w szerokiej plejadzie wzorów i kolorów pozwolą wykreować przytulny nastrój, skutecznie wypędzając panującą monotonię. Pośród wielu propozycji, na szczególne zainteresowanie zasługują plakaty. Stanowią doskonałe rozwiązanie, które w oka mgnieniu pozwolą cieszyć się efektami szybkiej metamorfozy.

Nie tylko do salonu i sypialni – plakaty w wersji dla najmłodszych

Fenomen ściennych grafik przejawia się w różnorodności i uniwersalności zastosowań. Wbrew ogólnym przekonaniom pasują nie tylko do pokoi dziennych czy sypialni, ale również przestrzeni zajmowanych przez najmłodszych! Co ważne, mają to do siebie, że bez trudu można je schować – szczególnie wtedy, gdy zmieniła się koncepcja dziecięcego wystroju lub malec wyrósł z konkretnego motywu. Ponadto, służą przez wiele lat, gdyż oprawione w antyramę nie blakną, ani nie zużywają się. Jakie grafiki na ścianę do pokoi latorośli sprawdzą się najlepiej? Wszystko zależy od wieku. Uwagę najmłodszych przyciągną bajkowi bohaterowie, a także urocze zwierzaki. Z kolei starszym przypadnie do gustu kolorowy alfabet, mapa świata czy szeroko pojęta kolekcja napisów i sentencji.

Oryginalny wystrój biura

Stylowe grafiki na ścianę w postaci plakatów doskonale sprawdzą się w użytku domowym oraz biurowym. Nie bez powodu. W łatwy i nie wymagający montażu sposób (pod warunkiem umieszczenia ich na samoprzylepnym haczyku) pozwolą dowolnie kreować wystrój przestrzeni, w jakiej pracujemy. W tym zakresie również możemy liczyć na dużą różnorodność motywów. Jednak aranżując biurowe pomieszczenie warto zachować umiar. W miejscu krzykliwych i energetycznych motywów o wiele lepiej sprawdzą się motywujące cytaty i mądre maksymy, a także artystyczne fotografie znanych metropolii czy obiektów architektonicznych.

Plakaty z napisami – hit ostatnich sezonów!

Wśród ściennych grafik można wyróżnić ponadczasowe wzory, które wykazują się odpornością na zmieniające trendy oraz nowe propozycje, na punkcie których oszaleli projektanci i architekci wnętrz. Jednym z nich są oczywiście plakaty z napisami, które od pewnego czasu nieustannie znajdują się w czołówce najpopularniejszych dekoracji ściennych. Chętnie wybierane do zdobienia przestrzeni prywatnych, jak i usługowych. Maksymy i cytaty na nich wydrukowane inspirują do działania, motywują, a także skłaniają do refleksji. Nie wspominając o tym, że w fenomenalny sposób uzupełniają wystroje wielu pomieszczeń – niezależnie od wystroju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here