Jak wszyscy wiemy, dawniej biel odgrywała główną rolę w każdym pomieszczeniu naszego domowego zacisza.
Ściany pokryte były biało-śnieżną farbą. Jednak w dzisiejszych czasach wiele się zmieniło, gdyż na rynku mamy tyle różnego rodzaju kolorów do wyboru, że często urządzając mieszkanie długo obrabiamy koncepcję na kolor naszych ścian.
Zadajemy sobie pytania: Jakie kolory są najmodniejsze? – Ale chodzi przede wszystkim, aby dobrze czuć się we własnym ,,gnieździe” – gdyż to w nim spędzamy wiele czasu i to w nim odpoczywamy. Nie możemy o tym zapominać, ponieważ źle dobrany kolor może negatywnie wpływać na nasz nastrój(z czego wiele osób nie zdaje sobie sprawy).
Jest to niezwykle ważny element, dlatego też warto się poważnie zastanowić nad tym co najbardziej będzie pasowało do danego pomieszczenia i jaki kolor będzie odgrywał w nim główną rolę. Trzeba również pamiętać, iż małe pomieszczenia mające ciemny kolor zupełnie nie pasują, gdyż optycznie pomniejszają i tak już przecież małe pomieszczenie. A przecież nie o to chodzi, sęk w tym, aby wrażenie sprawiało, że pokój jest dużo większy – i przede wszystkim ma więcej przestrzeni, co sprawia, że lepiej się w nim czujemy. Dlatego do mniejszych obszarów naszych czterech kątów najlepsza i najodpowiedniejsza będzie biel – należy również pamiętać, że to właśnie biel wróciła do mody i coraz częściej się po nią sięga. Przeróżnego rodzaju kolory zatem lepiej pozostawić na inne kąty – te zdecydowanie większe można pozwolić sobie na ciemniejszą kolorystykę. Dobry pomysł?

http://www.biegiemprzezpolske.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here