Jak wybrać najlepszy gabinet do depilacji laserowej w Warszawie? Wiemy, jak go znaleźć!

Coraz więcej salonów oraz gabinetów oferuje depilację laserową. Nic w tym dziwnego, ponieważ to najbardziej skuteczna metoda pozbycia się niechcianego owłosienia. Zabieg pozwoli na długo cieszyć się gładką skórą.

Depilacja laserowa – zabieg

Depilacja laserowa to zabieg trwałego usuwania owłosienia laserem. Możemy zapomnieć o obowiązku codziennej depilacja i problem wrastających włosków. Aby zabieg dał trwałe efekty należy skorzystać z kilku sesji. Minimum jest to 4 zabiegi do 8 w odstępach co 4-8 tygodni. Po takiej serii wystarczy raz w roku powtórzyć zabieg.

Przed zabiegiem należy się odpowiednio przygotować. Należy wcześniej zrezygnować z kuracji doustnej retinoidami, zaprzestać depilacji oraz odstawić wcześniej leki światło uwrażliwiające.

Dobry gabinet z depilacją

Podstawowa sprawa to zapewnienie w salonie bezpieczeństwa i higieny, podczas zabiegów. Ważne, aby w salonie było czysto i schludnie. Wszystkie stanowiska powinny być uporządkowane, a narzędzia zdezynfekowane.

Kolejna ważna rzecz to wykwalifikowany personel. Powinny to być osoby, które ukończyły kierunki na studiach wyższych oraz szkolenia i kursy. Dodatkowo na bieżąco poszerzają wiedzę oraz umiejętności. Ważne, aby klient był traktowany indywidualnie, a obsługa była miła i grzeczna.

Następna kluczowa sprawa to profesjonalny sprzęt. Ponieważ nawet najlepiej wykwalifikowany personel nie osiągnie zamierzonych efektów zabiegu. Depilacja laserowa za pomocą lasera dobrej jakości jest zabiegiem bezbolesnym, bezpiecznym i skutecznym.

Jak znaleźć salon do depilacji

Jeśli interesuje cie, np. depilacja laserowa w Warszawie najlepsze rozwiązanie to poszperać w internecie. Liczne są fora z opiniami klientek oraz z efektami zabiegów. Najlepsze gabinety kosmetyczne dbają o kontakt z klientem i na fanpage zamieszczają zdjęcia swojej pracy.

Inna opcja to „poczta pantoflowa” i popytanie się wśród znajomych jaki gabinet mogą polecić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here