Jak zrobić gazetowe paznokcie

Każdego dnia prześcigamy się w tworzeniu oryginalnych dekoracji naszego ciała, stylizujemy noszone przez nas ubrania, a także staramy się, aby wszystko, co mamy na sobie, stanowiło jedną, doskonale spasowaną jedność.

Jednym z najważniejszych elementów, na jakie zwracamy szczególną uwagę, są paznokcie. W ich kwestii bardzo często staramy się, aby były one odpowiednio dopracowane, zawsze zadbane, a także świetnie wyglądające każdego dnia. Staramy się więc, aby zaskakiwać pomysłami na nie – chodzimy do kosmetyczek na specjalne zabiegi upiększające, staramy się, aby zawsze były dopracowane oraz zwyczajnie – świetne, a także, aby pasowały do nas samych, do naszego stylu, noszonych ubrań oraz osobowości.

Niezależnie od tego, jakiej długości paznokcie lubimy nosić oraz co jest obecnie w dekoracjach paznokci modne, oryginalne rozwiązania są w cenie i każda modna dziewczyna doskonale o tym wie. Sposobów na zarówno zadbane, jak i piękne oraz oryginalne paznokcie jest cała masa.

Niekoniecznie również, aby takie posiadać, musisz biegać regularnie co dwa tygodnie na żele czy akryle. Wystarczy chwila inwencji, dobry pomysł oraz chwila czasu, w której będziesz mieć szansę zadbać o siebie oraz o swój wygląd, a także o swoja wizytówkę, jaką są dłonie oraz paznokcie. Jeśli chwilowo brakuje ci pomysłów na stylizację swoich paznokci, a zawsze stawiasz jedynie na ciekawe rozwiązania, jakich nie ma nikt inny, skorzystaj z porady znajdującej się w tym artykule na temat tego, w jaki sposób zrobić hit – gazetowe paznokcie.

Do ich przygotowania będziesz potrzebować białego lakieru do paznokci, bezbarwnego lakieru do paznokci, a także gazety oraz odrobiny wódki.

Jak przygotować paznokcie?

Efekt tego sposobu jest rewelacyjny, a przygotowanie takiej stylizacji, chociaż wygląda na skomplikowaną, ani nie zabiera zbyt dużo czasu, ani faktycznie taką nie jest. Aby mieć doskonałe paznokcie, których nie będzie miał nikt inny, wystarczy dosłownie chwila.
W pierwszej kolejności musisz pomalować paznokcie lakierem w kolorze białym.

Po ich pomalowaniu musisz odczekać sporą chwilę, ponieważ bardzo ważne jest, aby przechodząc do kolejnego etapu mieć pewność, że paznokcie są naprawdę dokładnie wysuszone. Inaczej nasza stylizacja może się nie udać. Przygotowaną uprzednio gazetę musisz pociąć na niewielkich rozmiarów kawałki.

Pamiętaj, że na paznokciach znajdzie się dokładnie to, co przygotowałaś podczas wycinania. Następnie przygotowane elementy namacaj po kolei w niewielkiej ilości wódki. Po namoczeniu kawałka gazety od razu przyłóż go do płytki paznokcia i mocno przyciśnij.

Jak zrobić gazetowe paznokcie

Musisz również dokładnie dociąć niepotrzebne kawałki, wystające poza obrys płytki paznokcia. Upewnij się, że wszystkie elementy są ze sobą dobrze spasowane. Aby zabezpieczyć tak wykonane paznokcie wystarczy pomalować je na samym końcu bezbarwnym lakierem, który powinien nasze dzieło dostatecznie dobrze utrwalić. Takie sposoby na piękne paznokcie, jak ten prezentowany tutaj, zawsze sprawdzają się najlepiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here