KOLONIA LEGO DLA DZIEWCZYN

Dzieci mają to do siebie, że interesują się prawie wszystkim. Wszystko co można skręcić, złożyć lub wybudować jest ich. Niezależnie od tego czy chłopiec czy dziewczynka, dzieci są i były ciekawe świata. My jako rodzice musimy im umożliwić eksplorowanie wszystkiego w bezpieczny sposób. Często młodzieńcze pajsie, koniki czy zajawki  przenoszą się na drogę obraną w dorosłym życiu. Chodzi o to abyśmy dali dziecku rozwijać się po swojemu.

Dziecko z pasją

Każde dziecko interesuje się czymś innym, ale jest bardzo duża grupa fanów klocków lego i postaci kreowanych przez producentów. Idąc za ciosem organizatorzy obozów i kolonii stworzyli coś specjalnie dla zagorzałych fanek klocków, czyli kolonia lego dla dziewczynek. Kolonie z założenia organizowane są dla młodszych grup wiekowych. W tym artykule postaram się przybliżyć tematykę właśnie takich kolonii.

Program “kolonii lego dla dziewczynek” opiera się szczególnie na ulubionych zabawach fanatyków Lego. Czyli wszystko co związane z klockami jest mile widziane. Kolonia lego powstał z myślą o młodych pasjonatkach, miłośniczkach serii Lego Friends, ale też innych, starszych zestawów, które już często nie są dostępne w sklepach. Lego Belville to cudne krainy księżniczek i czarownic, Lego Elves to zaczarowane osady elfów i wróżek, smoków i bajecznych stworków. Lego City to seria pozwalająca na budowę “zwykłego” świata, miast, ulic, sklepików. Jest też seria Disney z postaciami bajkowymi, seria Harry Potter dla miłośniczek przygód młodego czarodzieja, a także inne popularne nowsze i starsze serie klocków LEGO przeznaczonych głównie dla dziewczynek.

Integracje, animacje i przygody!

Podczas takiego wypoczynku bardzo ważne jest dobre zintegrowanie grupy i to właśnie od tego zaczyna się przygoda na wyjeździe. Najlepsi animatorzy i opiekunowie kolonijni dbają o komfort każdego z uczestników.

W programach kolonii lego dla dziewczynek  znajdziemy mnóstwo zabawy, zdrowej rywalizacji oraz odpoczynku. Najlepszymi zajęciami podczas kolonii lego są między innymi budowle z klocków, często dzieciaki podczas tych zajęć rywalizują kto zbuduję największą budowlę, bez obaw, klocków jest pod dostatkiem. Dzieciaki uczą się poprzez zabawę między innymi samodzielności, kreatywności oraz logicznego myślenia. Klocki lego to świetna zabawa dla dzieci, niektórzy z uczestników potrafią zbudować naprawdę imponujące kształty.

LEGO dla wszystkich – bez ograniczeń!

Kadra na koloniach lego dla dziewczynek  to ludzie z ogromną dozą cierpliwości oraz pasji do pracy z dziećmi. Dla nich samych wyjazd na obóz z LEGO to ogromna frajda, gdyż nie od dziś wiadomo, że każdy ma w sobie coś z dziecka, a jeśli mamy możliwość to uzewnętrznić to jesteśmy bardzo szczęśliwi. Rodzice mogą być spokojni, ponieważ organizatorzy wybierając kadrę na kolonie lego głównie zwracają uwagę na kandydatów z dużym doświadczenie i podejściem do dzieci. Potrafią oni zaangażować każdego uczestnika do zabawy, co jest nie lada wyzwaniem.

Chcąc posłać swoją pociechę na kolonie lego rodzice muszą liczyć się z niemałymi kosztami, ale frajda z wyjazdu jest niesamowita – oto niemal Legoland przyjeżdża do wakacyjnych ośrodków. W zależności od biura podróży oraz wybranej lokalizacji ceny kolonii lego waha ją się od 1600 zł nawet do 2400 zł.

Polecamy kolonie lego dla dziewczynek jako pierwszy samotny wyjazd malucha, gdyż wtedy dziecko zmotywowane jest dodatkowo świetną zabawą ulubionymi klockami – cóż, bo kto ma inne ulubione klocki? 🙂

Kolonia LEGO dla dziewczynek jako okazja do podróży

Oprócz mnóstwa zajęć z klockami dzieci mają również inne aktywności. Takie jak na przykład zajęcia sportowe, poobiedni chillout oraz gry i zabawy przystosowane do ich wieku, oczywiście wszystko w towarzystwie rówieśników. Ważne podczas wyjazdu jest też zwiedzanie okolicy, poznawanie lokalnych atrakcji, pomników przyrody, parków i miasteczek.

Zdecydowanie polecamy  pomyśleć o rezerwacji znacznie przed sezonem. Kolonie lego to nowość na rynku i dlatego sprzedają się tak szybko. W środku sezonu może okazać się, że nie ma już miejsc.

Życzymy udanych wakacji podczas niezwykłej “kolonii lego dla dziewczynek”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here