świąteczne kartki DIY

Na sklepowych półkach co roku pojawiają się coraz to ładniejsze i coraz bardziej zdobione kartki świąteczne. Producenci udostępniają nam masę kartek, które przyciągają wzrok swoją wizualnością. Są fajną opcją, ale jest jeszcze lepsza. Kartki wykonane własnoręcznie. Jest to wspaniała opcja, która nie dość, że będzie oryginalna, to sprawi, że osoba, która została nią obdarowana poczuje się wyjątkowo. 

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/swiateczna-kartka-diy/

Spraw radość bliskim

Wyobraź sobie jak wielki uśmiech na twarzy sprawisz osobie, która zostanie obdarowana od Ciebie takim wspaniałym prezentem. Kartka ta sprawi, że osoba ta poczuje, że jest dla nas wyjątkowa, ponieważ zobaczy, że włożyliśmy z naszą kartkę całe nasze serce. Kartki te nie są wcale trudne w wykonaniu, a jak ogromne szczęście dają. Zrób ją, a przekonasz się sam.

Nikt nie oczekuje od Ciebie arcydzieła

Pamiętaj, że kartka w formie DIY nie zawsze musi wyglądać jak arcydzieło. Finalny wygląd naszej kartki będzie zależał od tego, jakie posiadamy umiejętności wizualne. Nie porywajmy się zatem z motyką na słońce. Jeśli wiemy, że rysowanie nie jest naszą mocną stroną wykonajmy kartkę wyklejaną, która posiada swój niepowtarzalny urok. Nie bójmy się używać kolorów. Pamiętajmy, że to jaką kartkę chcemy komuś podarować zależy tylko od nas. 

Jakie są rodzaje kartek?

  • Wyklejanka
  • Rysowana
  • Malowana
  • Wycinanka
  • Zdobiona pięknym pismem 
  • Z dodatkiem rodzinnego zdjęcia 

Zaczerpnij inspiracji

Nie bój się zainspirować. Posiłkuj się internetem, ponieważ tam możesz znaleźć ciekawe pomysły. Pomyśl też o zainteresowaniach osoby, dla której tworzysz kartkę. Jeśli np. osoba ta jest miłośnikiem muzyki, ozdób kartkę w taki sposób, żeby ją upersonifikować. Koncepcja zależy tylko od Ciebie. Zabieraj się zatem do wykonania swojej niepowtarzalnie kartki świątecznej.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here