Odzież męska na zimę 2020/2021

Moda męska jest zmienna, dlatego wraz z nadejściem nowego sezonu powinieneś starać się do niej dostosowywać. Jeśli zastanawiasz się, jak przygotować swoją garderobę na sezon zimowy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce! Z poniższego artykułu dowiesz się, które stylizacje rządzą w sezonie zima 2020/2021. 

Moda męska w sezonie zima 2020/2021

Jak przewidują modowi specjaliści, 2021 będzie rokiem przełomowym. W stylizacjach mają zacierać się granice między przeszłością, a teraźniejszością. Zapomnieć możemy już jednak o znanych z poprzednich sezonów jesienno-zimowych smutnych beżach i czerniach.

A o czym warto pamiętać? Projektant Louis Gérin twierdzi, że trendy w sezonie zima 2020/2021 wyznaczać będą następujące kierunki: wściekłość, spalanie, niestrawność, polichromia, Atlantyda, pozycja, budowanie i ograniczenia. W praktyce oznacza to, że modne będą:

  • mocne kontrasty kolorystyczne – zwłaszcza z wykorzystaniem barw niebieskiej i czerwonej;
  • kolory „pogoni za naturą”, czyli odcienie brązu i zieleni z odrobiną różu;
  • geometryczne wzory oraz dodatki podkreślające kontrasty.

Zakupy w internecie to świetny sposób na ułożenie odpowiednich, zgodnych z obowiązującymi trendami stylizacji. Wiele różnych propozycji odzieży męskiej znajdziesz na stronie Repablo.com. Jeśli interesują Cię kurtki męskie, to wejdź na https://repablo.com/kurtki-i-plaszcze/ i wybierz spośród setek dostępnych wzorów.

Czas na nowy rok w nowym stylu!

Przed nami nowy rok. Wielu z nas wolałoby już zapomnieć o 2020, a to oznacza, że pragniemy zmian. Dlaczego mielibyśmy nie zacząć od wprowadzania modyfikacji w naszym codziennym (i tym niecodziennym też) ubiorze?

To, jaki styl wybierzesz na 2021 rok, zależy oczywiście tylko od Twoich własnych preferencji. Aktualnie wielu mężczyzn należy do zwolenników wyglądu smart casual. Co to oznacza? Mowa o stylu półformalnym, który łączy ze sobą elegancję i komfort sportowej odzieży. Stylizacje smart casual nadają się do wielu różnych okazji – można w nich chodzić do pracy (jeśli nie obowiązuje nas sztywny dress code), na spacery, randki, spotkania ze znajomymi i nie tylko. Więcej na temat tego stylu przeczytać możesz między innymi w tym miejscu.

W zimę nieodzowne będą oczywiście kurtki męskie. Jedną z ciekawszych, modnych propozycji znajdziemy w ofercie sklepu RepabloCzerwona kurtka męska Rico będzie świetnie łączyć się z niebieskimi jeansami, uzyskując przy tym pożądany przez nas efekt kontrastu.

kurtka meska

Jeśli wolisz bardziej formalny wygląd, to również nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniej kurtki lub płaszcza. Warto, abyś pamiętał przy tym o trendach, jakie obowiązywać będą w tym sezonie zimowym. Wykorzystuj jak najwięcej odcieni niebieskich i czerwonych. Brązu i zieleni używaj po to, aby uwidocznić własną „pogoń za naturą”.

Nie sposób przewidzieć, jaki będzie 2021 rok. Możemy jednak zgadywać, co będzie modne, jeśli chodzi o odzież męską. Zaufaj specjalistom i projektantom, którzy wyznaczają kierunki w trendach, a na pewno nie będziesz żałować. Dobry wygląd zewnętrzny jest niezwykle ważny, ponieważ niebezpośrednio wpływa również na Twoje samopoczucie wewnętrzne. Wybierając swoje stylizacje na 2021 rok, nie powinieneś oczywiście zapominać o użytkowej wartości ubrań – to bardzo istotne! Uzupełniaj swoją garderobę o takie elementy, które będą nie tylko modnie wyglądały, ale także będą zapewniały Ci pełny komfort w ich użytkowaniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here