PIĘĆ WSKAZÓWEK, JAK WYBRAĆ IDEALNĄ SUKNIĘ W ROZMIARZE PLUS SIZE

Znalezienie tej idealnej sukni ślubnej jest ogromnym wyzwaniem dla każdej przyszłej panny młodej. A wybór staje się jeszcze trudniejszy, kiedy szukamy kreacji w rozmiarze plus size! Te pięć wskazówek pomoże Ci dokonać najlepszego wyboru.

Każda przyszła panna młoda marzy o tym, aby w dniu swojego ślubu wyglądać pięknie. Właśnie dlatego tej wymarzonej sukni ślubnej warto zacząć szukać nieco wcześniej, aby później mieć odpowiednią ilość czasu na wprowadzenie ewentualnych poprawek, czy też dobór dodatków. To, podobnie jak wybór suknie ślubne plus size, może spędzać sen z powiek każdej narzeczonej. Aby zakup był łatwy i przyjemny, warto zastosować się do poniższych wskazówek.

Duże salony – niekoniecznie duży wybór rozmiarów

Wiele narzeczonych chce szukać swojej wymarzonej kreacji w sieciowych salonach sukien ślubnych. A często jest to błąd, ponieważ w tych miejscach rzadko można przymierzyć kreację w dużych rozmiarach. Lepiej poszukać salonów, które specjalizują się w krojach sukien ślubnych plus size. Dobrze jest przymierzyć w takim salonie kilka różnych sukien i dzięki temu przekonać się, w czym tak naprawdę wygląda się dobrze.

Przeróbki są Twoim sprzymierzeńcem

Nawet jeśli marzysz o sukni w stylu boho, przymierz również inne fasony. Pamiętaj o tym, że każdą z kreacji można przerobić i dostosować do własnych potrzeb. Niektóre salony sukien ślubnych oferują łączenie góry z jednej sukni z dołem od drugiej. Dzięki temu możesz stworzyć swoją własną, oryginalną suknię, której nikt wcześniej nie nosił!

Zaufaj profesjonalistom

Jeśli poczujesz, że obsługująca Cię osoba w konkretnym salonie ma dobrą wolę i chce Ci pomóc, a nie jedynie sprzedać zalegający na wieszakach towar – zaufaj jej. Większość konsultantek ślubnych wykonuje swoją prace z ogromną pasją. Te panie mają również wielkie doświadczenie i dobrze wiedzą o tym, który fason najlepiej będzie wyglądał na Twojej figurze. Warto zaufać doradcom z dobrą wolą.

Zapomnij o rozmiarze widocznym na metce

Zupełnie nie zwracaj uwagi na rozmiar, który widnieje na metce mierzonej przez Ciebie sukni. Każda firma ma swoją własną, wewnętrzną rozmiarówkę, dlatego niektóre mogą wydawać się dość dziwne. Nie przejmuj się tym, to nie ma żadnego znaczenia. Najważniejsze, że kreacja leży odpowiednio na Twojej figurze!

Wyluzuj!

Stres nie będzie dobrym doradcą. W takich chwilach dobrze jest dać ponieść się chwili. Potraktuj szukanie sukni ślubnej jako nowe doświadczenie oraz dobrą zabawę. Zabierz ze sobą jedną albo dwie najbliższe Ci osoby i wspólnie spędźcie miło czas. Pamiętaj, że te wspomnienia zostaną z Tobą na całe życie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here