Pieluchomajtki

Obawa przed przeciekaniem i lęk wynikający z ryzyka znalezienia się w kłopotliwej sytuacji to jedne z najbardziej wstydliwych konsekwencji nietrzymania moczu. W zależności od stopnia nasilenia objawów schorzenia poczucie wstydu i strach mogą być na tyle duże, że stają się przyczyną społecznej izolacji. Pacjenci borykający się z utratą kontroli nad pęcherzem często ograniczają swoją aktywność do absolutnego minimum. Czy zawsze musi tak być? Otóż okazuje się, że nie. Z myślą o potrzebach osób cierpiących na NTM powstał bowiem wyjątkowo chłonny produkt, jakim są pieluchomajtki zapewniające maksymalną ochronę przed przeciekaniem.

Nietrzymanie moczu kontra pieluchomajtki – zapomnij o wstydzie

Pieluchomajtki to rodzaj wyjątkowo chłonnego produktu przeznaczonego do higieny intymnej dla osób zmagających się z utratą kontroli nad pęcherzem.  Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić jak najwyższy stopień ochrony przed przeciekaniem i maksymalną wygodę w każdej pozycji.

To, co je wyróżnia, to anatomiczna budowa, za której sprawą idealnie dopasowują się do naturalnego kształtu ciała, zapewniając poczucie komfortu. Dzięki temu stają się dobrym rozwiązaniem dla każdego, także dla tych pacjentów, którzy ze względu na swój stan zdrowia większość czasu spędzają w pozycji leżącej. Samo ich zakładanie oraz zdejmowanie nie jest trudne i nie wymaga szczególnego wysiłku. A to za sprawą funkcjonalnych rzep i elastycznego pasa mocującego. Wykorzystanie tych rozwiązań umożliwia łatwe założenie produktu zarówno w pozycji stojącej, jak i leżącej. To bardzo istotna zaleta, która ułatwia sprawowanie opieki nad pacjentami z ograniczoną ruchomością.

Pieluchomajtki wyposażone zostały w wyjątkowo chłonny wkład, który zabezpiecza przed przeciekaniem. Dzięki skutecznej absorpcji płynu kontakt moczu ze skórą zostaje mocno ograniczony, co w znacznym stopniu zmniejsza ryzyko wystąpienia podrażnień. Wkład ten bardzo skutecznie niweluje też nieprzyjemne zapachy, pozwalając zachować poczucie świeżości i przyjemnej suchości.

Zadbaj o skórę

Materiały wykorzystane do produkcji pieluchomajtek są bezpieczne. Dzięki miękkiej i miłej w dotyku powłoce pozostają przyjazne dla skóry. Ich struktura zapewnia swobodny przepływ powietrza, co pozwala skórze oddychać, ograniczając w ten sposób ryzyko tworzenia się bolesnych odparzeń i podrażnień. Aby w jak największym stopniu chronić skórę przed ich powstawaniem, należy pamiętać o częstej zmianie produktów chłonnych. W tej sprawie warto korzystać ze wskazówek producenta wybranego artykułu oraz indywidualnych potrzeb.

By zwiększyć poziom wygody podczas stosowania pieluchomajtek, należy zadbać o właściwe dopasowanie ich rozmiaru. Prawidłowy rozmiar produktu sprawia, że dobrze przylega on do skóry, jednocześnie nie uciskając jej za mocno. Dzięki temu jeszcze skuteczniej chroni przed przeciekaniem. Podczas wyboru właściwego rozmiaru produktów chłonnych warto korzystać z bezpłatnych próbek  dostępnych na stronach internetowych producentów, które umożliwią przetestowanie artykułu przed zakupem całego opakowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here