Wybór prezentu dla faceta to zawsze spore wyzwanie, w końcu łatwo o nietrafiony podarek. Bardzo dużą popularnością cieszą się ostatnio telefony komórkowe, a dobór odpowiedniego modelu to gwarancja doskonałej decyzji – w końcu w XXI wieku niemal nie rozstajemy się ze smartfonami.

Prezent dla mężczyzny 

Bez względu na to, czy szukasz praktycznego podarku dla wybranka swojego serca, czy też dla przyjaciela lub ojca, dylemat związany z tym zakupem jest naprawdę spory. Tak naprawdę większego znaczenia nie ma również to, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną. Problem pozostaje przecież ten sam, a każdy facet jest inny i prawdopodobnie potrzebuje czegoś innego. W tym poradniku odrzucamy też prezenty w postaci skarpet, krawatu czy śmiesznego swetra, chyba że szukasz czegoś wyłącznie w kategorii żartu. 

Warto rozważyć zatem coś, co będzie funkcjonalne i rzeczywiście użyteczne. Nie kupisz przecież przyrządu do ćwiczeń mężczyźnie, który nie prowadzi aktywnego trybu życia. Aby prezent był trafiony, trzeba postawić na coś, co facet na pewno wykorzysta, a nie odłoży na dno szafy czy do pawlacza, gdzie podarek będzie się jedynie kurzył. 

Znakomitym pomysłem na każdą okazję jest telefon komórkowy. Nieważne, czy zbliżają się urodziny, imieniny, czy może jesteś właśnie w przedświątecznej gorączce. Nie obawiaj się, zakup smartfona wcale nie musi być tak kosztowny, jak zwykło się uważać. Szczególnie że na rynku dostępne są naprawdę topowe modele renomowanych producentów w niewygórowanej cenie. 

Przykładem jest chociażby iPhone 8 od Apple. W powszechnej opinii utarło się twierdzenie, że choć smartfony tego producenta znajdują się w ścisłej rynkowej czołówce jeśli chodzi o funkcjonalność i intuicyjność, to często mają również zawyżone ceny. Warto w tym miejscu otwarcie podkreślić – w przypadku tego modelu kwota zakupu jest naprawdę przystępna. Nawet iPhone 8 z ubezpieczeniem czy innymi dodatkami, w dobranej ofercie abonamentowej, z pewnością nie nadwyręży zbytnio domowego budżetu. A biorąc pod uwagę jakość użytkowania, jakie oferuje to urządzenie, to prawdziwa perełka, na którą warto zapolować i którą możesz sprezentować każdemu facetowi. 

iPhone 8 – dlaczego akurat ten telefon? 

Smartfon od Apple jest pod wieloma względami właśnie taki jak facet. iPhone 8 cechuje się niesamowitą funkcjonalnością oraz pełen jest różnego rodzaju praktycznych rozwiązań. Do tego odznacza się prostotą obsługi, dzięki czemu kłopotów z korzystaniem z urządzenia nie mają nawet początkujący użytkownicy przy pierwszym uruchomieniu. Intuicyjne menu pozwala na szybkie opanowanie większości funkcji, a szybki i wydajny procesor zapewnia płynne działanie wszystkich programów i aplikacji. 

Nie można zapomnieć o obsłudze standardu LTE. To najszybszy w tej chwili system bezprzewodowego przesyłu danych dla smartfonów, co pozwala m.in. na krótki czas poboru danych, w tym również aplikacji, czy na komfortowe oglądanie filmów online w jakości HD. A to wciąż zaledwie ułamek z tego, co w rzeczywistości umożliwia iPhone 8. 

iPhone 8 ubezpieczenie – czy warto? 

Choć telefon ten jest bardzo trwały i wytrzymały, nim podarujesz go bliskiej osobie, z pewnością warto zapoznać się z tą tematyką. Ubezpieczenie często oferowane jest nawet przez operatorów sieci komórkowej. W ten sposób przyszły szczęśliwy właściciel smartfona od Apple będzie mógł korzystać z możliwości urządzenia właściwie bez żadnych ograniczeń. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here