prawo jazdy Częstochowa

Przed ostateczna decyzją co do wyboru szkoły nauki jazdy w Częstochowie, warto zapoznać się z wszystkimi ofertami w naszym mieście. Ośrodki szkolenia kierowców w Częstochowie mają bogatą i zróżnicowaną ofertę.

Zniżki dla osób, które się uczą

Większość szkół oferuje bardzo zbliżone ceny kursów na prawo jazdy, jednak warto zwrócić uwagę na dostępne promocje, rabaty i oferty specjalne. Centrum Szkolenia Kierowców Progress, mające siedzibę przy Alei NMP 33, w ofercie posiada kurs na prawo jazdy kategorii B, który kosztuje 1500 złotych. Jednak mając status ucznia, cena zostanie obniżona o 100 zł. Szkoła prowadzi również kursy ekspresowe, które przeprowadzane są dużo krótszym czasie niż te standardowe, jednak cena jest w tym wypadku wyższa i wynosi 1700 złotych.

Bardzo dogodnym rozwiązaniem jest możliwość rozłożenia płatności na raty. Ostatnie rozliczenie powinno nastąpić najpóźniej w dniu ukończenia kursu. Szkoła ta utrzymuje się na wysokiej pozycji w rankingach szkół na prawo jazdy.

prawo jazdy w Częstochowie - gdzie najlepiej

Przerwa od kursu

W Częstochowie przy ulicy Nowowiejskiej funkcjonuje szkoła, w której podstawowy kurs na prawo jazdy w Częstochowie zrobimy za 1550 złotych. Oferta również przewiduje zniżkę dla uczniów w wysokości 100 złotych. Dla wielu bardzo dużą zaletą jest możliwość zrobienia sobie przerwy w dowolnym momencie trwania kursu i powrotu do jego kontynuacji w wybranym przez nas terminie.

Większość szkół jazdy w Częstochowie oferuje kursy na wszystkie możliwe kategorie. Wyjątkiem jest Ośrodek Szkolenia Kierowców Abes zlokalizowany przy ulicy Focha 18/2, który nastawiony jest głównie na kursy kategorii B, kosztujący 1400 zł bez względu na status. W ofercie również warsztty dla instruktorów, które kosztują 200 zł za osobę.

Jedna z najlepszych

Bardzo wysoką pozycja w rankingu szkół znajdujących się w Częstochowie jest OSK Pluta, zlokalizowany przy II Alei NMP 35. Atutem jest wyposażenie w symulator, który pozwoli kursantowi trenować prowadzenie samochodu i zachowanie w różnych sytuacjach na drodze, niż będzie kierował prawdziwym pojazdem. Szkoła oferuje kursy na kategorię A1, A2, A oraz kategorię B, która kosztuję 1400 zł. Jeśli jesteśmy zainteresowani większym wyborem kategorii, możemy skorzystać z oferty szkoły Adrom, mającej swa siedzibę przy ulicy Daszyńskiego 12/1. Wyposażona jest w symulator jazdy oraz oferuje płatność w ratach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here