20 kilogramowa nadwaga sprawiła, że postanowiłam zastosować dietę Dukana. Wiele osób chwaliło się na forach internetowych rewelacyjnymi wynikami, w które wręcz nie mogłam uwierzyć. Zdecydowałam spróbować i przekonać się na własnej skórze. Miałam już dość nieskutecznych diet. Przekonał mnie również fakt, że podczas stosowania diety nie odczuwa się głodu! Należy jeść ściśle określone produkty, jednak bez żadnych ograniczeń.
Jak się okazało, dieta była dość droga. Jeżeli chodzi o menu, to sama łączyłam składniki, by otrzymać odpowiadające mi dania. Nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać. Musiałam także dokładnie pilnować tego co jem, żeby dostosować się do każdego z czterech etapów diety. Początki nie były łatwe. Naprawdę trudno jest zmienić swoje nawyki żywieniowe. Wytrzymywałam tylko dlatego, że nie czułam się cały czas głodna, tak jak na innych kuracjach odchudzających. Mimo to, często czułam się zmęczona i osłabiona.
Po rocznym stosowaniu diety Dukana schudłam 14 kg. Wynik wydaje się być naprawdę zadowalający. W rzeczywistości jest zupełnie inaczej, ponieważ szybko wróciłam do dawnych zwyczajów jedzenia. Jednak najgorsze jest to, że mój stan zdrowia widocznie się pogorszył. Zaczęły mi bardzo wypadać włosy oraz mam problem z zaparciami. Najgorsze jest to, że pojawiły się problemy z nerkami i wątrobą.
Myślę, że utrata zdrowia jest zdecydowanie zbyt wysoką ceną, za zrzucenie zbędnych kilogramów. Teraz bardzo żałuję, że zdecydowałam się na tę dietę. Muszę teraz zadbać o powrót do zdrowia, przez co szczuplejsza sylwetka mało mnie cieszy.

http://wrastajacypaznokiec.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here