Walka z dysfunkcją seksualną

Zaburzenia erekcji dotykają wielu mężczyzn w różnym wieku i w różnych okresach ich życia. Na rynku dostępne są preparaty, które pozwalają na skuteczną walkę z tą dysfunkcją seksualną. Jednym z takich preparatów jest Maxon Forte. Jak działa? W jaki sposób należy go używać i kiedy go stosować? Co jest substancją czynną preparatu? Jak długo działa? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdują się w poniższym artykule.

Czym jest Maxon Forte?

Maxon Forte jest lekiem, który został stworzony, aby pomagać mężczyznom zmagającym się z zaburzeniami wzwodu. Preparat umożliwia uzyskanie erekcji i utrzymanie jej przez czas odpowiedni do odbycia satysfakcjonującego stosunku płciowego. Substancją czynną preparatu jest sildenafil, a więc substancja, która działa w określony sposób. Sildenafil obniża ciśnienie, rozkurcza naczynia krwionośne w prąciu i ułatwia napływ krwi do prącia wtedy, gdy mężczyzna zostanie wystawiony na działanie bodźca seksualnego.

Warto podkreślić, że Maxon Forte nie jest afrodyzjakiem, a lekiem, który działa tylko wtedy, gdy wystąpi niezbędny do jego prawidłowego funkcjonowania bodziec seksualny. Mężczyzna uzyska erekcję wtedy, kiedy poziom jego podniecenia seksualnego, na przykład podczas kontaktu z partnerką, wzrośnie. Bez tej komponenty lek nie zadziała.

Każda tabletka preparatu zawiera 50 mg sildenafilu. Jest to dawka dwukrotnie wyższa od standardowej i powinna być używana tylko wtedy, gdy 25 miligramów sildenafilu nie wywołuje zadowalających efektów.

Kiedy i jak przyjmować Maxon Forte?

Preparat Maxon Forte należy przyjąć na godzinę przed planowanym stosunkiem, popijając tabletkę wodą. Lek działa od pięciu do maksymalnie sześciu godzin i umożliwia uzyskanie oraz utrzymanie erekcji. Nie należy przyjmować więcej niż jednej tabletki na dobę. Nie zaleca się łączenia leku z alkoholem, gdyż etanol może obniżać skuteczność preparatu.

Kiedy nie przyjmować leku Maxon Forte?

Przeciwwskazaniami do przyjmowania leku Maxon Forte są: niewydolność nerek i wątroby, choroby sercowo-naczyniowe, przyjmowanie azotanów lub alergia na którykolwiek składnik preparatu. Maxon Forte jest lekiem dostępnym bez recepty, jednak przed jego użyciem warto skonsultować się z lekarzem, by wykluczyć wszystkie czynniki, które uniemożliwiałyby przyjmowanie leku.

Działania niepożądane

Do efektów ubocznych, które pojawiają się najczęściej, należą bóle głowy, zaczerwienienia twarzy i innych części ciała, bóle pleców. Objawy najczęściej pojawiają się przy pierwszym użyciu preparatu, a w późniejszym czasie mogą być zupełnie nieobecne, jednak jest to kwestia osobnicza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here