Wejdź do świata sprawiedliwości razem z Superbohaterami Marvela!

0
927

Seria Superbohaterowie Marvela to gratka zarówno dla młodszych jak i starszych wielbicieli komiksów. Kto z nas nie marzy o świecie sprawiedliwym, o świecie w którym słabsi zawsze otrzymują pomoc i o świecie, w którym zło nie istnieje? Taki obraz niestety w tym momencie występuje wyłącznie w komiksach i filmach o superbohaterach. To pewnie powoduje, że Superbohaterowie Marvela i inni super przedstawiciela rasy nadludzkiej cieszą się takim zainteresowaniem wśród fanów na całym świecie. Dowiedz się jak łatwo można wejść do świata sprawiedliwości razem z Superbohaterami Marvela i poznaj ich wyjątkowe sylwetki i moce! 

O serii Superbohaterowie Marvela

Wielka Kolekcja Komiksów Marvela lub też seria Superbohaterowie Marvela to wielka kolekcja komiksów o superbohaterach wydawnictwa Marvel, wśród których znajdują się takie postacie jak: Spider-Man, Iron Man, Avengers, Hulk, Kapitan Ameryka, Wolverine. Seria wydawana jest od 2012 roku i ukazuje się w Polsce w formie dwutygodnika. Każdy tom kolekcji jest zbiorem wydanych już wcześniej kilku zeszytów danej serii komiksowej, składających się zwykle na jeden lub dwa wątki narracyjne. 

Wśród najciekawszych tytułów w serii Superbohaterowie Marvela znajdują się m.in.: Astonishing X-Men: Obdarowani, Iron Man: Extremis, The Amazing Spider-Man: Narodziny Venoma, Hulk: Niemy krzyk, Thor: Odrodzenie, Avengers: Upadek Avengers, Kapitan Ameryka: Nowy porządek czy Superbohaterowie Marvela: Tajne wojny, część 1. A to tylko zaledwie garstka z wszystkich 170 tomów, które ukazały się w serii Superbohaterowie Marvela.

Każdy tom poświęcony jest zupełnie innemu bohaterowi lub drużynie, a oprócz głównej historii seria przeważnie zawiera dodatek w postaci zeszytu lub zeszytów z wczesną historią bohatera lub drużyny. Na grzbiecie każdego tomu znajduje się fragment panoramy stworzonej przez Adiego Granova. W grudniu 2013 kolekcja Superbohaterów Marvela ruszyła w Anglii, w sierpniu 2016 w Czechach, a w styczniu 2017 w Polsce.

Zalety serii Superbohaterowie Marvela

Seria wydawnicza Superbohaterowie Marvela to kompletny zbiór komiksów z bohaterami uniwersum Marvela. Każda książka z serii jest elegancko wydana w kolorowej, twardej oprawie i zawiera genialne ilustracje i pasujące do siebie grzbiety kolejnych tomów. Seria Superbohaterowie Marvela to wyjątkowa kolekcja dla każdego fana komiksów, w szczególności Marvela. Seria książek zawiera najlepsze tytuły, starannie dobrane przez ekspertów Marvela. Istnieje możliwość zamówienia kolekcji w formie wygodnej prenumeraty. W ten sposób, nie przegapisz żadnego tomu najnowszych przygód Superbohaterów Marvela. Dodatkowo, W każdym tomie znajdziesz specjalny dodatek zawierający opis bohatera lub drużyny, profile twórców i wiele więcej! 

Chcesz wejść do nieskończonego uniwersum i do świata, gdzie sprawiedliwość i dobro zawsze zwyciężają nad złem? Koniecznie sprawdź wyjątkową kolekcję Superbohaterowie Marvela, w której poznasz przygody m.in.: Kapitana Ameryki, Hulka, Spidermana, Wolverine’a czy Iron Mana. Zamów jeden lub kilka tomów z wygodną dostawą na: https://kiosk.ruch.com.pl/t/kategorie/ksiazki/kolekcje/superbohaterowie-marvela . Niech nie ominie Cię żadna super przygoda!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here