Jak odbudować bardzo zniszczone włosy?

Kto w dzisiejszych czasach nie zmienia stylizacji fryzury? Farbowanie, przycinanie, prostowanie, falowanie… To potrafi zaszkodzić włosom. Z czasem możemy je doprowadzić do katastrofalnego stanu, jeżeli nie zadbamy o ich kondycję i ochronę. Każdy ma przed oczami widok tego koszmaru – naelektryzowane, skołtunione włosy bez życia i blasku. Jednak nawet w najbardziej beznadziejnym przypadku jest sposób na przywrócenie im dawnej kondycji – z pomocą produktów z linii Résistance firmy Kerastase włosy bardzo zniszczone odzyskają dawny blask. Przekonajcie się, jak potężna moc drzemie w oferowanych przez Kerastase kosmetykach.

Odbudowa, odżywienie i regeneracja – z Kerastase włosy bardzo zniszczone znów będą piękne!

Kerastase to ekskluzywna marka L’Oreal, która została założona w 1964 roku w Paryżu. Obecnie firma ta ma sieć salonów na całym świecie, w której świadczy się profesjonalną pielęgnację włosów w oparciu o autorskie rytuały. Ponadto Kerastase oferuje swoim klientom bardzo szeroką gamę specyfików przeznaczonych do walki z różnymi przypadłościami, takimi jak łupież, wypadanie włosów, nadmierne przetłuszczanie się skóry głowy czy zmatowienie.

Gama pielęgnacyjna Résistance została stworzona z myślą o osobach, których kosmyki zniszczyły się od nadmiernej ilości zabiegów mechanicznych i chemicznych. Z pomocą Résistance od firmy Kerastase włosy bardzo zniszczone mogą uzyskać dobrą kondycję i blask.

Na rytuał Résistance składają się trzy etapy. Pierwszy to umycie głowy przy pomocy szamponu, zwanego w firmowym języku kąpielą, Extentioniste. Specyfik ten zawiera Kompleks Creatine R (połączenie kreatyny i ceramidu), a także taurynę. Ma on za zadanie wzmocnić włókna włosów i zmniejszyć ich łamliwość. Należy go nanieść na wilgotną głowę, energicznie wmasować do uzyskania piany, a następnie spłukać wodą. Drugim etapem jest skorzystanie z maski wzmacniającej. Ten preparat, bazujący na pro-kreatynie i ceramidach, odpowiedzialny jest za odżywienie włókna włosa i jego wzmocnienie od wewnątrz. Należy ją nałożyć na umyte, osuszone ręcznikiem pasma na ich długości, po same końcówki. Ostatnim krokiem jest nałożenie cementu termicznego Kerastase. Zawarta w nim technologia Vita-Ciment uzupełni ubytki w naturalnym cemencie zawartym we włóknie włosa, a także zapewni im ochronę przed poddawaniem ich działaniu wysokich temperatur.  

Przed podjęciem takiej kuracji, najlepiej udać się do salonu Kerastase i poddać się rytuałowi pielęgnacyjnemu. Tam fachowiec, jakim jest fryzjer współpracujący z firmą, oceni stan włosów, postawi właściwą diagnozę i zaproponuje odpowiednią kurację. Ponadto, dzięki zindywidualizowanemu tokowi pielęgnacji, dobierze on odpowiednie dawki do osobistych potrzeb klientki bądź klienta. Pozwoli to na zoptymalizowanie rezultatu i pełne wykorzystanie potencjału produktów. To najwłaściwszy pierwszy krok, by z pomocą Kerastase włosy bardzo zniszczone odzyskały blask i urok.

Jedyne, co musicie zrobić, to poszukać najbliższego salonu współpracującego z tą marką, w którym dostaniesz odpowiednią diagnozę i zostaniesz poddana rytuałowi pielęgnacyjnemu. Dzięki Kerastase włosy bardzo zniszczone z czasem odzyskają świetną kondycję i blask.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here