Każda kobieta jest inna, nie ma dwóch takich samych kobiet o identycznych parametrach, kształtach, figurze. To samo tyczy się biustu, koloru włosów, obwodu. Inność i różnorodność wpisana jest w nasze życie i bardzo dobrze. Dobrze, że różnimy się między sobą, że możemy się czegoś od siebie nauczyć i dzięki temu też wzbogacić swoje życie.
Jak dobrać stanik – wybór biustonosza właściwego do rozmiaru piersi jest bardzo ważną czynnością. Stanik nosimy praktycznie cały dzień, jego zadaniem jest utrzymywać nasze piersi w miejscu i odciążać kręgosłup.
Jaki więc powinien być idealny stanik aby dobrze podtrzymywał nasz biust i nie narobił nam krzywdy.
Idealnie dobrany stanik ma miseczkę obejmującą idealnie całą pierś. Miseczka nie powoduje ściskania piersi ani nie jest zbyt luźna. Jej kształt także odpowiada kształtowi naszej piersi i pozwala na nieskrępowane ułożenie się jej w miseczce. Przy wyborze biustonosza należy zwrócić uwagę na to, aby miseczki oraz pas łączący je pod biustem nie powodował zbytniego nacisku na nasze ciało. Tak dobrane biustonosze będą praktycznie nieodczuwalne na naszym ciele.
Wiele kobiet uważa, że ich podstawowy rozmiar stanika to 75B. Nieważne czy mają osiemnaście lat, czy pięćdziesiąt- wybierają ten sam rozmiar twierdząc, że tak było zawsze i tylko ten rodzaj się u nich sprawdza. Nic bardziej mylnego.
Aby wybrać idealnie dopasowany do nas stanik wybierzmy się do sprawdzonego salonu gdzie brafitterka pomoże dokładnie zmierzyć nasze piersi i zaproponuje idealny stanik. Możemy nieźle się zdziwić, kiedy zamiast 75B kupimy 80DD. Czy warto zdecydować się na zakup takiego stanika mimo większej ceny? Oczywiście, że tak. Stanik dobrany do naszej figury będzie pełnił funkcję podtrzymywania biustu ale i pozwoli odciążyć nasz kręgosłup. Ile kobiet po dobraniu idealnego do swojego biustu stanika przestaje narzekać na bóle pleców i głowy!
Zwróćmy też uwagę na materiał, z jakiego wykonany jest stanik. Warto wybierać naturalne i delikatne materiały- satynę, jedwab i bawełnę bez niepotrzebnych koronkowych udziwnień.

http://www.zdrowieinatura.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here