Moda przychodzi i odchodzi z każdym sezonem, jednak wyróżniamy wiele produktów, które są niezastąpione od wielu lat! Converse czarne dostępne są na równi z modelem białym, we wszystkich dobrych sklepach obuwniczych na całym świecie i użytkownicy, którzy decydują się na wybór tego modelu, mogą liczyć na tę samą jakość – czyli niezawodność w każdym calu!

Na temat marki Converse można rozmawiać godzinami, posiada ona fanów na całym świecie i nawet jej przeciwnicy nie mogą zaprzeczyć, że jest ona fenomenem na skalę świata. Dlaczego tak się dzieje? W końcu Converse to zwykłe trampki, które przecież można by kupić w dużo niższej cenie! Czy ludzie kupują je jedynie dla znaczka?

Żeby odpowiedzieć sobie na te pytania, wystarczy kupić zwykłe trampki z taniego sklepu obuwniczego, które nie będą kosztować więcej niż 20-40 złotych i postawić je obok takiego modelu jak Converse czarne, które kosztują w granicach 200-250 złotych (chociaż u wielu dystrybutorów, można je znaleźć finalnie w dużo wyższych cenach). Czy różnica jest widoczna na pierwszy rzut oka? Tak! Tanie modele posiadają ogromną ilość tak zwanych “niedoróbek”. Oznacza to m.in., że pojawia się na nich wystający klej, guma jest nierówna lub materiały od razu odznaczają się niską jakością. W przypadku marki Converse, czuć jakość w powietrzu od pierwszego otworzenia pudełka z obuwiem.

Co dalej? Jak wygląda użytkowanie?

Załóżmy, że tańszy model jednak został wykonany w sposób prawie profesjonalny i producent przyłożył się do tego, by nie było widać klasycznych niedociągnięć. Jak będzie wyglądać użytkowanie taniego zamiennika i oryginalnych trampek? Jak zachowają się Converse czarne podczas użytkowania i czy wyróżnią się czymś innym? Po pierwszych tygodniach użytkowania, widać już różnice po butach i chodzi tutaj o sytuację, w której obuwie będzie zadbane, gdyż większość testów nie oferuje obiektywnego podejścia do tematu, eksploatując zamienniki do granic możliwości, a oryginalny produkt traktując po matczynemu.

Pierwsza różnica jest odczuwalna po założeniu butów na stopy, gdyż Converse są zaprojektowane w taki sposób, by usztywniany newralgiczne miejsca, gwarantując maksymalny komfort. Do tego wszystkiego, należy dodać miękki materiał przyjemny w dotyku, który nie powoduje dyskomfortu w czasie wielogodzinnego użytkowania. Następnie po tygodniu w tańszym modelu, możemy zauważyć odbarwienia gumy i zmianę jej koloru – jest to spowodowane niską jakością materiałów, które również szybko zaczynają się ścierać w czasie normalnego, codziennego wykorzystania.

Jak widać na tym przykładzie, cena w przypadku firmy Converse, oznacza wysoką jakość!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here