wirtualna asystentka

Zastanawiając się nad podjęciem takiej pracy poza obowiązkami interesują nas pewnie zarobki. Czy wirtualna asystentka jest to opłacalny zawód? Ile możemy zarobić pomagając w sprawach administracyjnych i marketingowych firmom, nawet nie wychodząc z domu? Dzisiaj postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące kwestii finansowych wirtualnej asystentki. Jesteście ciekawi? Zaczynamy!

Przeczytaj też: https://www.zawody.pl/ile-zarabia-wirtualna-asystentka/ 

Ile możesz zarobić pracując jako wirtualna asystentka?

Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jak się wycenimy. Nie możemy żądać zbyt wysokich cen, ponieważ w takim wypadku pracodawca nie skorzysta z naszych usług, a zgłosi się do konkurencji, która posiada znacznie niższe ceny. Nie możemy też z drugiej strony cenić się zbyt nisko. Im większe posiadamy doświadczenie w tej branży, a także wykształcenie, to więcej jesteśmy w stanie zarobić. To właśnie naszych umiejętności zależy wysokość naszego wynagrodzenia. Jeżeli do naszych umiejętności należą czynności takie jak obsługa programów administracyjnych czy umiejętne zarządzanie stroną internetową, to z pewnością pomoże nam to uzyskać wyższe zarobki.

Jak powinno się wyceniać swoją pracę jako wirtualna asystentka?

Stawka godzinowa, którą możemy zarobić na takim stanowisku jest to od 30 do 80 zł na rękę za godzinę pracy. Swoje usługi możemy wycenić na podstawie stawki zadaniowej. Warto przemyśleć Ile czasu zajmie na wykonanie danej czynności, oraz przemyśleć na ile cenimy swój czas. Bardzo często zdarza się tak, że wirtualna asystentka pracuje w w ramach swojej działalności gospodarczej. Wówczas musi odprowadzać składki, które wynoszą ponad 1300 zł miesięcznie, a także opłatę za księgowość czyli od 140 do 250 zł miesięcznie. Łącznie musi wydać ona około 2000 zł, które odprowadza od swoich zarobków. Jednak przy takiej stawce godzinowej jest to jak najbardziej możliwe.

Zobacz też: http://www.boolvar.pl/administrator-biurowy-ile-zarabia/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here